Умови та схема видруку збірок, запропоновані нами.

Умови та схема видруку авторських книг поезії запропонована благодійним фондом "ВіТа ДОЛЬЧЕ"  СЕРЦЕ ПАТОРІОТА.

В порівнянні з існуючими умовами:
- наклад можна викуповувати протягом 1-2 років (такий собі прототип безвідсоткового безтермінового кредитування, при потребі).
- Мінімальне разове замовлення - 6 книг (на всіх у сумі !!!). Жодної передоплати. При чому вартість подібного формату книжечки (130 стор), але у твердій ламінованій палітурці - 30 грн. ... Умова - формат єдиний, затверджений фондом - 110 *175. (Як на мене - найзручніший і найкращий для збірок поезії...).
Ще одна умова - фонд паралельно випускає необхідну йому кількість цих книг своїм коштом і дарує БЕЗКОШТОВНО всім жертводавцям на оздоровлення поранених учасників АТО та Майдану.
- Крім того, книга "одержує" окрему статтю для пожертв на її наклад, куди можна спрямовувати благодійників, що зменшить або повністю покриє фінансове навантаження на авторів.
- Одночасно фонд створює всеукраїньский клуб БОНУС ПЛЮС на основі Приватівської мережі БОНУС ПЛЮС, а це більше 50 тисяч підприємств, у приміщенні яких будуть установлюватися КНИЖКОВІ ПОЛИЦІ ЛО "РІДНЕ СЛОВО", через які буде змога реалізовувати ваші наклади в тому числі.
(про це трішки тут: http://bonus-club.org.ua).
На сайті у рубриці "РІДНЕ СЛОВО" (зверху на панелі) зараз виставлено прототип електронної 3D книги "Материнська молитва" - приблизно так буде виглядати і сам сайт ЛО "РІДНЕ СЛОВО" із своєрідним і оригінальним анонсуванням макету наступної збірки, яку видаватиме Літ об'єднання... ) Кожен автор творів має авторизоване засилання на свою власну сторінку- візитівку
Попередньо Ви можете розрахувати величину Вашої долевої участі у спільних збірках, вартість кожного екземпляра конкретно для Вас, у залежності від кількості необхідних Вам сторінок у збірці, для розміщення Ваших творів, та кількості викуплених книг. 

Таблиця для розрахунку собівартості і вартості спільної книги для кожного автора. ВІДКРИТИ У НОВОМУ ВІКНІ >>>
Більш предметно про це на офіційному сайті:  http://book.ozdorov.info/p/blog-page.html


(Даний сайт на стадії розробки і наповнення контентом, тому приймається лише конструктивна критика та побажання)