Бліц-збірник поезії для Надії Савченко від СЕРЦЕ ПАТРІОТА

Шановні небайдужі бійці поетичної сотні України!

    Звертаюся до Вас із проханням та із надією на підтримку і розуміння.
   Виникла ідея створити в максимально стислі терміни книжечку в підтримку Надії Савченко - БЛІЦ збірник присвят Надії від різних авторів, все, що написано в підтримку їй протягом усього часу ув'язнення Надії.
    Видавнича волонтерська група СЕРЦЕ ПАТРІОТІВ береться видрукувати її буквально за 2-3 дні відразу, як буде зібрано і приведено до належного вигляду вірші.
    Цю книжечку можна буде передати через рідних Наді при їх наступній зустрічі.
Дуже хочеться підтримати цю сильну Людину, що кинула виклик країні-агресору за нас усіх.    Якщо вже вона відмовляється в знак протесту від їжі фізичної, нехай, окрім наших молитов за неї, буде потужним енергетичним посилом, моральною підтримкою поетичне слово на її честь.


   Повторю, що збірничок формується терміново, щоб дійшов до Наді якнайшвидше.
    Тому, якщо маєте вірш про Надю чи хочете його написати, або вам попадався на очі вірш написаний на цю тему, надсилайте якнайшвидше на адресу фонду vita.ozdorov@gmail.com   із позначенням у темі: "НАДІЇ САВЧЕНКО" (прошу не забути цю ВАЖЛИВУ дрібничку,..)
   Чекатиму Вашої відповіді не пізніше неділі - 15 лютого 24-00.
(у цей час бліц збірником займуться коректори і верстальники) Завдяки Вашій активності і пунктуальності книга зможе бути виданою у друкованому вигляді уже у четвер-пятницю.

Формат аналогічний "Воїнам Світла" - називаємо дату написання твору,  призвіще та ім'я автора, звідки він (теж суттєво, бо є і авторка з Тунісу, і з усіх куточків України, з інших країн) і, звичайно,  його рядочки в підтримку Надії.
Якщо є своє бачення пропозиції - вказуйте.

З повагою,  Валентина Попелюшка та волонтерська видавнича група   "СЕРЦЕ ПАТРІОТА"

Як ведеться у нас,  вірші збираються відразу на інтерактивному редакторському столі    ►►►
Переконливо просимо слідкувати за  нашими повідомленнями, які будуть відображатися на цій сторінці  та у розсилках для учасників підписки  ►►►  Нових авторів, хто долучився до наших проектів запрошуємо  це зробити  уже тепер за посиланням:  ►►►
Всього за 72 години СТАНОМ НА  2-30  16 лютого  
до збірки подано  103  твори  від шістдесяти  трьох  авторів .Авторська розробка Насті Горкунової (14 років)  - обкладинка до бліц-збірника НАДІЯ ЖИВИ.
Дякуємо за талант.
Спасибі за небайдужість.  
======================================================
УВАГА!
Файл  книги  знято із інтерактивного редакційного стола і передано для остаточного редагування.
Редактор - волонтер  Любов Сердунич  

Твори, які надійшли на електронну пошту
vita.ozdorov@gmail.com
до 24:00   ще буде включено до збірника.

Сьогодні ж розпочнемо верстку книги і,  сподіваємося уже  завтра до кінця дня або на ранок вівторка  тримати книгу у руках, яку буде передано сестрі Надії, а далі через адвоката Надії, книга може бути у руках її героїні уже до кінця цього тижня.
Всім бійцям поетичної сотні  дякую за оперативність.  
Особлива подяка  Надії Бойко та Наталії Хаммоуда за організацію збору  творів  від нових авторів, які, сподіваюся, приєднаються до поетичної сотні на місце пасивних авторів.
====================================

3D копія книги, присвяченої Наді Савченко "ЖИВИ, НАДІЄ".

http://www.ozdorov.info/vita/book/nadija.html

====================================================================
Книга "ЖИВИ, НАДІЄ!", як і всі інші книги,  видані волонтерською видавничою групою, створено ВИКЛЮЧНО як ПОДАРУНОК-ВІДЗНАКА за волонтерський подвиг народу України та зарубіжжя,  направлений на підтримку учасників АТО,  зокрема їх оздоровлення та реабілітацію,  сприяння поверненню їх до нормального цивільного життя.
Книги для продажу не передбачено.
В іншому випадку (якщо ви не волонтер) одержати їх можливо ЛИШЕ здійснивши благодійну пожертву на одну із статей видавця БФ"ВіТа ДОЛЬЧЕ" за умов, які детально описані безпосередньо на бланку-замовленні , поданому нижче:
(Бланк для змовлення книг "ЖИВИ, НАДІЄ!" ►►►)
(Бланк для змовлення книг "ВОЇНАМ СВІТЛА!" ►►►)