Благодійний заплив із легендарним Олександром Суханом

Один із першопроходців туристичного рафтингу "По Тисі разом" від ДКЗ - легендарний Олександр Сухан, збирається знову, як десять років тому пройти Тису на одному із катамаранів міжсанаторно-курортної флотилії. Цей заплив буде БЛАГОДІЙНИМ і спраямованим на фінансування виготовлення маскувальних засобів для воїнів АТО всієї України.
Вартість запливу - благодійна.
УВАГА! У зв'язку із обіцяною гісметео грозою - заплив відбуватиметься із використанням плащів. Просимо Із собою прихватити сухий змінний одяг. Рафтери дощу не бояться :) Можливе перенесення на наступний тиждень, тому просимо слідкувати за змінами.
Заявку на участь у запливі залишайте по телефону 050 540 20 47 або у коментах. або у події ФБ https://www.facebook.com
Ужгородців запрошуємо завтра (4 вересня п'ятниця о 09-00 - 15-00) на волонтерську акцію плетіння маскувальної сітки на площі лівого берега перед пішохідним мостом.
Слава небайдужим!

ЗАУВАЖЕННЯ.   Для іногородніх, є можливість поселитися у новому готелі в м. Берегово. Вартіість місця 70-80 грн із сніданокм та переглядом фільму у 3Д кіонтеатрі.  (див електронні книги поселення (клікайте на номер кімнати)  http://ozdorov.info
Відтак, для бажаючих, може бути відвідування термального басейну чи екскурсії по місту. Відправка до дому (як і приїзд) найзручніше потягом "Львів-Солотвино". (див графік руху потягів).