ТРИ ВАЖЛИВИХ ПОРАДИ ПЕРЕД ГОЛОСУВАННЯМ 2015 р.!

Доброго дня, небайдужий співвітчизнику!
25 жовтня в Україні відбудеться важлива для життя країни подія – вибори місцевих рад і мерів міст. Важливо, щоб молоді та розважливі люди брали участь у виборах, тому ми підготували для Вас три прості поради щодо того, як варто підготуватися до цих виборів.
1. Як перевірити, чи є Ви в реєстрі виборців.2. Де можна уточнити адресу виборчої дільниці, на якій Ви зможете проголосувати.3. Заздалегідь варто розібратися й у тому, як і за кого Ви будете голосувати.

1. Як перевірити, чи є Ви в реєстрі виборців.
Щоб у день виборів не було несподіванок, варто заздалегідь витратити декілька хвилин на те, щоб перевірити наявність правильних особистих даних у реєстрі виборців на сайті ►►► www.drv.gov.ua. Там необхідно зареєструватися в «►►►Особистому кабінеті виборця» та оформити заявку на перевірку Ваших даних. Відповідь Вам надішлють на електронну пошту, що Ви зазначили під час реєстрації. Якщо раптом не знайшли себе в списку виборців або Ваші дані зазначено з помилкою, Вам потрібно написати заяву та разом з копіями документів передати її в орган ведення реєстру виборців. Де шукати ці установи у Вашому місті, можна подивитися тут ►►►.
2. Де можна уточнити адресу виборчої дільниці, на якій Ви зможете проголосувати.
На виборах депутатів місцевих рад і мерів міст графік роботи виборчих дільниць однаковий для всієї України: вони будуть відкриті з 8:00 та закриються рівно о 20:00 за київським часом. Уточнити місцезнаходження дільниці можна ►►► тут. Голосувати можна тільки за місцем реєстрації. Найважливіша особливість цих виборів у тому, що на місцевих виборах можна буде проголосувати тільки за місцем постійної реєстрації. Тимчасово змінювати виборчу адресу, як на виборах Президента або Верховної Ради, можливості не буде.
3. Заздалегідь варто розібратися й у тому, як і за кого Ви будете голосувати.
На виборах у місцеві ради будуть відкриті партійні списки: голосують в окрузі за конкретну людину від партії. Партії будуть висувати свій список, але люди будуть голосувати за конкретну людину зі списку, яку партія виставить по округу. Тому виборці отримають бюлетені, у яких буде зазначено партію, лідера її місцевого відділення та ім’я кандидата від партії. Список всіх партій, що допущені до виборів, є ►►► тут.
А тепер прошу краян із Закарпаття ДУЖЕ уважно вдивитися у існуючі списки кандидатів у депутати, зробити висновки і приготуватися зробити вибір, аби не бути застаними зненацька.  Зокрема:

Ужгородська міська рада
    Кандидати на посаду міського голови ►►►

Свалявська міська рада
     Кандидати на посаду міського голови  ►►►
Свалявська районна рада ►►►
   


Мукачівська міська рада
     Кандидати на посаду міського голови  ►►►
 Мукачівська районна рада  ►►►

Берегівська міська рада
    Кандидат на посаду міського голови ►►►


Хустська міська рада
      Кандидат на посаду міського голови ►►►
  

Для інших міст та регіонів подібну інформацію здобудете  тут: ►►►

Гарного і правильного голосування! 
Залишайтеся небайдужими!
Від цього залежить Ваше майбутнє та майбутнє Ваших дітей!