Туризм без кордонів.

Заключна міжнародна конференція у м. Жовква 22 грудня 2015 р.

Знайомство та зближення мешканців східних прикордонних районів Західної Європи - на мою думку, мав би бути одним  із своєчасних та приоритетних заходів, які обумовлюють її спільну безпеку та розвиток у часи сьогодення.
Створення відкритих туристичних та ознайомчо-пізнавальних турів, в тому числі,  запропонованих у рамках сьогоднішнього форуму:  «Є тільки один король! Шлях Яна ІІІ Собеського як транснаціональний туристичний продукт»   є одним із напрямків в досягненні цієї мети.
Поряд із багатьма цікавими і змістовними пропозиціями  від моїх колег по туріндустрії, маю за честь запропонувати на Ваш розсуд і наш, викристалізований із досвіду практичної роботи у цій сфері та апробований  на теренах оздоровчо-туристичного Закарпаття протягом 15 років,  комплексний широкомасштабний підхід до поставленого завдання,  який би гарантував надійність, гнучкість, оперативність та  пунктуальність  у задоволенні запитів різноманітного вікового та соціального контингенту майбутніх подорожуючих у наших регіонах.


Новітній підхід до організації турів в Україні.
Доповідь підготовлена нами на міжнародну конференцію у Жовкві.
У рамках організації міжнародних турів по прикордонних регіонах Західної України.
на прикладі турів по Тернопільщині  із гарантованим трансфером, поселенням та  смачним харчуванням в Озерній - знаменитому кафе-ресторані Богдана Калушко "Зупинка"
Програма туру готується до висвітлення найближчим часом.
Для довідок звертайтеся по телефону 050 540 20 47