ВИТРАТИ ФОНДУ

Рішенням правління затверджено  наступні основні та допоміжні статті витрат  Благодійного Фонду ВІТА ДОЛЬЧЕ

:::::::: стаття 001 ::::::: - оздороілення потерпілих учасників АТО у літньому таборі "СЕРЦЕ ПАТРІОТА"  http://ozdorov.info/vita/stattja_001.html
:::::::: стаття 002 ::::::: - оздоровлення потерпілих учасників АТО у присанаторних таборах Оздоровчої сотні Закарпаття.  http://ozdorov.info/vita/stattja_002.html
:::::::: стаття 003 ::::::: - створення оздоровчої мережі "АПІМАНДРИ" для безкоштовного оздоровлення та реабілітації поранених учасників АТО, які мають відповідні покази.
     ПЕРЕГЛЯНУТИ       БЛАНК        ЗВІТ БАНКУ 

Враховуючи особливу необхідність в підтримці морального та психологічного стану бійців фронту, визнано доцільним сприяти організації видавництва та розповсюдження патріотичної літератури, зокрема поезії.  
 Станом на сьогодні середня вартість виготовлення однієї книги затвердженого фондом  формату: (110*180, 240-280 стор. двоколірний друк,  зшита ниткою, тверда палітурка, кольорові форзаци) подано у таблиці: 
Виходячи із цього, фундатори видання беруть на себе всі витрати на видрук та доставку книг безпосередньо до їх адресатів - українським бійцям на передових лініях фронту, які вони одержуватимуть поіменно та безкоштовно.
Крім того, будемо щиро вдячні за допомогу та підтримку нашого почину як морально так і фінансово.

:::::::: стаття 005 ::::::: збір допомоги на видрук колективної збірки "ВОЇНАМ СВІТЛА" організований Благодійним фондом СЕРЦЕ ПАТРІОТА для іменних дарунків захисникам України - учасникам АТО,  до  Різдвяних празників 2015 р.

Відкрити в окремому вікні

Спільна книга поезії ПОЕТИЧНОЇ СОТНІ авторів "ВОЇНАМ СВІТЛА", яка готується до друку у паперовому виконанні для передачі захисникам України на передову у дні Різдвяних свят,
Книга доступна в інтернеті та висилаються із автографами жертводавцям та організаторам волонтерського руху допомоги пораненим захисникам України. 

(Характеристика книги: розмір 110*175, 320 стор. тверда палітурка, повноколірний друк)

Одержати книгу може будь-хто,  після здійснення ним пожертви на виготовлення книг (у сумі не менше 200 грн).  На вказану вами адресу  буде надіслано 5 примірників, 1 із них буде підписано благодійнику а 4 інших - вказаним вами учасникам АТОза довідкою телефонуйте 050 540 20 47 (цілодобово)
  ПЕРЕГЛЯНУТИ       БЛАНК        ЗВІТ БАНКУ 

В допомогу нашому захиснику України вижити на полі бою, зберегти життя собі і своїм побратимам відтак повернутися до цивільного непростого сьогодення.
   Закони, права, пільги, обов'язки та Ваші можливості, а також юридична та соціальна допомога і підтримка учасникам АТО і родинам тих, хто не зміг повернутися до рідного дому...
Щиро, уклінно від  групи туристичного рафтингу  "По Тисі разом". 

Будь-ласка,  шановний небайдужий українцю! Передайте цю книгу (засилання  ►  http://ozdorov.info/vita/book ◄ ) кожному іншому небайдужому аби він передав її всім тим,  хто захищає наш спокій,  хто уже виконав свій обов'язок, або тим, хто збирається стати на захист українського народу.
Це те найменше, що можемо сьогодні зробити для них.


Книга відкривається у будь-якому сучасному мобільному гаджеті.  При необхідності вона "закачується" повністю і відкривається без доступу до Інтернет мережі. Окремі сторінки можете роздрукувати і розмножити без обмежень.   Книга роздається БЕЗКОШТОВНО. Будь-яке безкоштовне розповсюдження ВІТАЄТЬСЯ!
Байдужість і корисливість - огидна і мерзка... 
Повертайтеся з перемогою!

Відкрити тут  на сторінці сайту ►Відкрити в окремому вікні
Цікавим пропонуємо повну копію оригіналу книги Наталії Хаммоуди СВОБОДА НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ НЕНАРОКОМ у  3Д виконанні. Сподіваємося на Ваші зауваження та побажання що до цього видання та ідеї передполіграфічних випусків взагалі. 

:::::::: стаття 005 - Б :::::::  Збір коштів організований Наталією Хаммоуда на видавництво авторської збірки: "ВИБРАНЕ"

  ПЕРЕГЛЯНУТИ   БЛАНК      ЗВІТ БАНК У  


Відкрити в окремому вікні

Аналогічна книга поезії Валентини Попелюшки "МИРОТВОРЧЕ", яку щойно видано у паперовому виконанні завдяки зусиллям волонтерів Благодійного  Фонду  ВіТа ДОЛЬЧЕ, є доступними в інтернеті та висилаються із автографом жертводавцям та організаторам волонтерського руху допомоги пораненим захисникам України. 

:::::::: стаття 005 - А ::::::: збір коштів на авторську збірку "МИРОТВОРЧЕ" організований Валентиною Попелюшка

    ПЕРЕГЛЯНУТИ       БЛАНК        ЗВІТ БАНКУ 

Якщо Ви нам довіряєте, то ще можете здійснити  ПОЖЕРТВУ

  • - на оздоровлення потерпілих учасників АТО та Майданів України ;
  • - на благодійне видавництво авторських книг поетів-патріотів  - учасників АТО та Майданів України.

  (пожертви цільові по статтях витрат)

======================================================
Станом на початок 2016 р. відсутні надходження будь-яких пожертв на рахунок фонду.
Про цілеві кошти, які надійшли на наш рахунок
у 2014 - 15 р. відзвітовано у звітньому файлі їх руху. 

Через відсутність коштів на існування, 
Благодійний фонд ВІТА ДОЛЬЧЕ призупиняє свою діяльність.

Дякуємо всім, хто був із нами.
=====================================================