Волонтерське наметове містечко СЕРЦЕ ПАТРІОТА

Слава Ісусу Христу!
Слава Україні!
Слава небайдужим!
Дорогі побратими!
   Звертаюся до Вас особисто, як до небайдужої людини,  що  взяла на себе нелегкий волонтерський "тягар", зокрема,  виготовлення маскувальних засобів  для наших захисників - Воїнів Світла. 
   Із власного досвіду (організовуємо подібне і у Мукачево  https://goo.gl/JHJc7e)  знаю,  наскільки це непроста праця, яка вимагає чимало часу, зусиль та терпіння не кажучи про кошти. Тому найщиріша пошана Вам, побратиме, за те, що таким чином реально оберігаєте життя і здоров'я наших героїв не на словах а на ділі.
   Використовуючи свої  професійні можливості  як диспетчер курортів Закарпаття, ми вирішили  ініціювати створення  виключно для волонтерів вказаного  напрямку  ексклюзивну і унікальну  можливість поєднати водночас змістовний відпочинок та оздоровлення на території кращих  курортів Закарпаття, при цьому  не припиняючи свої добровільні волонтерські навантаження  і , що дуже важливо особливо у цей скрутний час - без особливих фінансових затрат...
   Кожен учасник сам обирає кількість днів для марафону ( від 2-х до 12-ти), конкретні дати, місце проживання, оздоровчі процедури (при необхідності) та  додаткові туристично-розважальні послуги за бажанням.
    Вся волонтерська робота виконується на користь адресної підтримки воїнів-захісників України.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ МАРАФОН павучків України
 Маскувальні сітки  в  ЕКОЦЕНТРІ    м. Мукачево. 


   З цією метою спочатку на території  Мукачівського  ЕКОЦЕНТРУ,  а відтак  поблизу санаторіїв та курортів ("Квітка полонини",  "Сонячне Закарпаття",  "Шаян" ),   ІРС "ДКЗ" (Диспетчер курортів Закарпаття),  а також   Благодійний фонд "ВІТА ДОЛЬЧЕ"►►►  та із  Мукачівським  ЕКОЦЕНТРОМ ►►►    на період   липень-серпень-вересен  2015 року, створюється волонтерське наметове містечко "СЕРЦЕ ПАТОРІОТА"  із власною інфраструктурою  (кухня на вогнищі + транспортне забезпечення) та із залученням стаціонарних номерів у закладах, які знаходяться поблизу для проведення ВОЛОНТЕРСЬКОГО МАРАФОНУ.


 
 Панорама:   4-місний намет   Збільшити панораму ►►►

ПРОЖИВАННЯ:  Для ночівлі  на даний момент у нашому розпорядженні (орендуємо)  п'ять  чотиримісних, два тримісні  намети  класу "комфорт" та  один будинок на колесах. Для проживання у наметах необхідно із собою мати постільну білизну та одіяло (наразі вирішується централізована їх закупка).


 
 Панорама:  місце для наметів на території ЕКОЦЕНТРУ   Збільшити панораму ►►►

  (Для бажаючих буде також можливість бронювати місця у клубі "ПКЦ" ►►►   при санаторію "Квітка полонини" за порівняно невисокими цінами  50-125 грн місце за добу)


ХАРЧУВАННЯ:   буде організовано  по принципу "самозабезпечення". Пропонуватиметься обладнанне місце  для приготування їжі на вогнищі.  Продукти закуповуватимуться по мірі необхідності в складщину.  Приготування їжі  у режимі чергування самих учасників. Тому просимо із собою брати особистий посуд та засоби гігієни, а також при можливості сухі продукти та кошти для їх придбання на місці.

ОЗДОРОВЛЕННЯ:  Мінеральні води типу:  Лужанська №7, Лужанська №4 (аналог французської ВІ-ШІ), Поляна купіль,   Поляна квасова (аналог Боржомі),  Шаянська  та  Плосківська  у бюветах  санаторіїв  (для волонтерів безкоштовно);
- Плавальний басейн (безкоштовно або із знижкою за домовленністю);
- Гіпотерапія - із знижкою за домовленністю;
- Лікувальні процедури по потребі (із знижкою за домовленністю)

ВИГОТОВЛЕННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК  проводиться щодня окрім суботи та неділі  в найбільш людних місцях  санаторіїв  Закарпаття (за домовленністю із їх керівництвом). Роботи виконуються на максимально зручній для плетіння власної конструкції переносній рамі.


Поруч проводяться майстер-класи та виготовлення мотанок, вишивання футболок та інше рукоділля,  яке тут же пропонується відпочивальникам придбати їх  у фонд пожертв для здійснення основного завдання марафону - плетіння маскувальних засобів для учасників АТО.


ДОЗВІЛЛЯ:
- літературні вечори у санаторіях  (згідно затверджених графіків організовуються волонтерами разом із "Поетичною сотнею України", які братимуть участь у марафоні на той час);
-  майстер клас по виготовленню подарункової  книги  "Воїнам Світла",  які відтак  відправлятимуться на фронт разом із маскувальними сітками, вишиванками та ляльками-оберегами, виготовленими впродовж ВОЛОНТЕРСЬКОГО МАРАФОНУ 

 (один із майстер-класів)
- благодійні ярмарки ручних виробів, створених на майстеркласах у наметовому містечку. (мотанки, вишиванки, та інші вироби ручної роботи ....  );

  -  ВЕЧОРНИЦІ  БІЛЯ  ВОГНИЩА НА БЕРЕЗІ ГІРСЬКОЇ РІЧКИ  із плетінням маскувальних сіток та кікімор  під спів пісень, декламування віршів із збірника ВОЇНАМ СВІТЛА самими співавторами та читцями, Виконання авторських  пісень і.т.інше; (щодня окрім неділі).
Із собою бажано взяти основу (сітку) та  куски тканини, необхідної для плетіння маскувальних сіток.  (Допускатиметься виконання власних замовленнь на маск. засоби за спільною згодою учасників)

- туристичні поїздки по Закарпатті (за домовленністю);

- турпоходи по горах,  фотосесії та майстер-класи  із виготовлення сферичних панорам - (Степан Жук)  безкоштовно;


-  майстер-класи  з вишивання хрестиком та виготовлелння "мотанок"   (Валентина Попелюшка) безкоштовно.- туристичний сплав по Тисі  (рафтинг "По Тисі разом" ►►►)   за домовленністю;- спортивні ігри на території санаторію  (баскетбол, волейбол, футбол, настільний теніс, стрільба із лука, Спортивні снаряда в асортименті.
-  культурні заходи санаторію (за бажанням)
-  Створення та догляд за  переносною екоссистемою  "АКВАПОНІК"  по типу:

  


Дорога  небайдужа людино, волонтере-патріоте,
шанувальнику українського слова!

Прошу у відгуках на цій сторінці або при реєстрації вказати, наскільки Вас цікавить наша пропозиція, та у якому статусі по відношенню до цього заходу можемо на Вас розраховувати
Також прошу вказати (приблизно), скільки чоловік може бути із Вами, та чи потрібен Вам окремий номер, у запропонованих нижче корпусах або із ким згідні будете поселитися у наметі для проживання.
Це необхідно для того, щоб була можливість підбирати Вам місце для розміщення .Будемо старатися знайти різні варіанти і по вартості, і, відповідно, по якості.
Хто визначився - можете бронювати місця уже тепер безпосередньо в ел книгах поселення, які подано нижче, або ж просто вказуйте у відгуках. Вам допоможуть це зробити диспетчери.
Із запитаннями можете телефонувати цілодобово по номеру телефона: 050 540-20-47 (Степан)Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас.
(Ніхто не дасть нам волю, якщо не здобудемо її самі...)


Для участі у ВОЛОНТЕРСЬКОМУ МАРАФОНІ просимо здійснити наступні кроки: 
  1. Зробити помітку про участь  у події  на сторінці події ФБ  за посиланням ►►►   Вас запросять до спільної розмови у чаті ФБ "ВОЛОНТЕРСЬКИЙ МАРАФОН"►►►  
  2. Повідомити про свій намір у режимі "НАЖИВО"  або зателефонувати диспетчеру  по тел: 050 540 2047  або  096 915 9494 (цілодобово)  На кожній сторінці  сайту є можливість консультацій "РОЗМОВА НАЖИВО" із організаторами, які працюють цілодобово (зелена клавіша справа)
  3. Здійснити стандартну реєстрацію у вказаних нижче електронних книгах

(можна по телефону диспетчера)
У інформації про себе просимо у довільній формі вказати також, до якої волонтерської групи належите.  
4.    Обрати вільні місця для поселення безпосередньо в  Електронній книзі замовлення поселень  у вказаних  в таблиці  місцях проживання 

Якщо є бажання або потреба в одержанні санаторних лікувально-оздоровчих процедур, вказати необхідні дати заїзду-виїзду
Нагадую, що приймаючи участь у МАРАФОНІ,  Ви одночасно матимете можливість проходити оздоровлення у вище згаданих санаторіях на загальних засадах або із знижками за домовленністю із адміністрацією закладу.

Запропоновані на даний момент місця поселень учасників
 волонтерського марафону  
у допомогу воїнам Світла


санаторій "Квітка полонини","клуб від Племконецентра"(28-34 чол.вартість проживання 50-125 грн. чол./доба)
 наметове містечко "СЕРЦЕ ПАТРІОТА" 
(Намети двохслойні із тамбуром на 4 чол. Вартість оренди одного місця  у наметі (ортопедичний лежак + матрас)  10 грн. за добу) 
  переглянути сферичну панораму намету в середині
 ►►► http://ozdorov.info/360_PANORAMA/vita/namet_vita_1080.swf 

Власний намет      Вартість оренди місця під один намет   10 грн. за добуКожен учасник, після підтвердження його участі у ВОЛОНТЕРСЬКОМУ МАРАФОНІ (для цього йому  надсилається відповідний ваучер на поселення в електронному вигляді),  повинен привезти із собою наступні речі:
  • постільну білизну (простині, підодіяльники,  можливо будуть необхідні одіяла)
  • засоби власної гігієни
  • особистий посуд  (тарілка, ложка, кружка )
  • сухі продукти харчування або кошти для їх закупки на місці
  • заготовки тканин для плетіння маск засобів,  сітки - основи, інші заготовки (бажано)
  • кошти на додаткові послуги  та сувеніри (за бажанням). 
  • квиток на зворотній шлях.
ПРИМІТКА:  Учасники, які поселяються у стаціонарних номерах постільну білизну і одіяла не привозять,
================================================
Електронна книга замовлення часу для виступів читців та співавторів збірника ВОЇНАМ СВІТЛА,  а також прямих включень відеоконференцій

Тут є можливість замовляти час Вашого виступу, в залежності від затвердженого регламенту, який буде висвітлюватися на цій сторінці, а також у рекламно-інформаційній продукції ВОЛОНТЕРСЬКОГО МАРАФОНУ, розповсюдженій різноманітними засобами масововї інформації. Це дасть можливість глядачам і слухачам бути там і тоді, де виступатиме автор чи читець, якого хотітимуть почути

Електронна книга замовлення участі у розважально-екскурсійній програмі вільного часу для учасників МАРАФОНУ
Всі пропозиції буде викладно в електронних книгах замовлень по мірі їх організації
Далі буде. Слідкуйте за обновленнями.


Окрім того, для проведення марафону буде організовано трансфер до місця подій, які плануємо організовувати кожного дня у різних закладах, щоб була можливість охопити якомога більшу  кількість небайдужих людей серед тах хто на даний момент відпочиватиме  у навколишніх санаторіях. 

Урок роботи із електронними книгами поселення системи ДКЗ

Якщо виникають труднощі - телефонуйте 050 540 20 47  цілодобово.
З повагою Степан Жук, Валентина Попелюшка та Тетяна Кіш.

Живе спілкування із  адміністараторами, волонтерами, авторами, письменниками, читцями та дикторами (у заявлений нижче час).
Для спілкування потрібно лише вказати, що Ви не модератор, ввести Ваше ім'я та місце перебування і натиснути  "ОК "


Наступне спілкування субота 27 червня  19:00 - 19:30
Остаточне обговорення першого заїзду учасників Волонтерського марафону.